Wody otwarte

Stwórz własny park rozrywki WIBIT na wodach otwartych!

Chcesz zadbać o aktywną rozrywkę dla osób w każdym wieku? Posiadasz dostęp do akwenu lub zarządzasz plażą? Pozwól nam sobie pomóc!

Wibit jak magnes działa na klientów. Nasze rozwiązania mogą być dopasowane do każdego rodzaju akwenu i budżetu. Produkty są modułowe, a nasze doświadczenie w tworzeniu torów ogromne. Bez problemu sprawnie skonfigurujemy zestaw odpowiadający Twoim potrzebom.

Parki wodne Wibit są uwielbiane przez dzieci, jak i dorosłych. Zabawa w wodzie to frajda – bez względu na język i kulturę. Nasze rozwiązania obecne są już w 100 krajach – od Alaski po Fidżi. Istnieje duża szansa, że ​​Twoi goście już znają i mają pozytywne skojarzenia z marką Wibit.

Skróć czas zwrotu z inwestycji do minimum

80 dni na spłatę – tyle może wynosić uśredniony czas zwrotu dla większości przeciętnej wielkości torów.

Dzięki własnemu parkowi rozrywki Wibit możesz uzyskać dodatkowe, zrównoważone przychody przy jednocześnie niskich kosztach obsługi. Możesz przyjąć nawet ponad 500 gości dziennie – przy okazji sprzedając napoje, przekąski i inne produkty, co pozwoli na dodatkową poprawę perspektyw biznesowych.

Specjalistyczna wiedza i doświadczenie marki Wibit przełożone na Twój biznes pozwolą skrócić czas zwrotu z inwestycji do minimum.

 
Wyczyść filtry
ACTION TOWER WIEŻA XL ACTION TOWER WIEŻA XL
Podgląd
ACTION TOWER WIEŻA XXL ACTION TOWER WIEŻA XXL
Podgląd
BEND ZAKRĘT Z DRABINKĄ BEND ZAKRĘT Z DRABINKĄ
Podgląd
BOISKO DO SIATKÓWKI BOISKO DO SIATKÓWKI
Podgląd
DOME TRAMPOLINA DOME TRAMPOLINA
Podgląd
DRABINKA HURDLE DRABINKA HURDLE
Podgląd
GÓRA LODOWA ICE TOWER XXL GÓRA LODOWA ICE TOWER XXL
Podgląd
HALFPIPE HALFPIPE
Podgląd
Item added to cart View Cart Checkout